فراری شدن آقایان با برخی اشتباهات آرایشی

فراری شدن آقایان با برخی اشتباهات آرایشی

احتمالا در مجلسی درمورد مدل مو و لباس آقایان مجلس در بین جمع زنانه خود صحب هایی کرده اید. ولی شده تا به حال به این فکر کنید که آقایان هم در مورد شیوه ی پوشش شما هم صحبت می کنند؟ در این مطلب می خواهیم برخی از اشتباهاتی که درمورد آرایش وجود دارد را به شما تذکر دهیم. اگر دوست دارید که در مجالس بدرخشید و برای آقایان جذاب باشید اشتباهاتی را که به شما می گوییم را انجام ندهید.

عطر زدن زیاد

استفاده از عطر باعث بیشتر جذاب شدن شما می شود و افراد زیادی را به سمت خودتان می توانید جلب کنید ولی آقایان دوست دارند که فقط برای آن ها عطر بزنید. وقتی که از عطر زیاد استفاده می کنید و بوی عطرتان تمام فضا را پر می کند باعث می شود که آن ها را از خودتان دور کنید. اگر شما بوی عطرتان را احساس نمی کنید دلیل بر این نمی شود که دیگران هم آن را متوجه نمی شوند. برای اینکه بتوانید ماندگاری آن ها را بیشتر کنید بهتر است که داخل آرنج، پشت زانو، روی مچ و یا پشت گوش بزنید و 3تا4 اسپری هم کافی می باشد.

مطالب بیشتر در سایت

اشتباهات آرایشیاشتباهات آرایشی

کرم پودر زیاد

برای افزایش درخشش و زیبایی پوست صورت از کرم پودر استفاده می شود ولی اگر آن را به مقدرا زیاد مصرف کنید ، به گونه ای که با دید اول فقط کرم پودرتان به چش بیاید این یک اشتباه به حساب می آید. اگر از کرم پودری استفاده کنید که با پوست شما هماهنگی ندارد و یا اینکه بر روی صورت تان یک دست نیست یکی از اشتباهاتی است که نباید آن را انجام دهید.

اشتباهات آرایشی

سایه چشم درخشان

اگر از سایه هایی که براق هستند استفاده کنید باعث می شود که چین و چروک های پوست تان را بیشتر به چشم بیاورند. اگر سن تان پایین است و جوان هستید مشکلی ندارد ولی اگر سن بالایی دارید که بر روی صورت تان چین و چروک هایی به وجود آمده است به شما توصیه می کنیم که از سایه های براق زیاد استفاده نکنید. شاید شما هزینه ی زیادی را برای از بین بردن چین و چروک های پوست تان کرده اید ولی اگر از سایه ی چشم استفاده کنید باعث می شود که این چین و چروک ها دوباره خودشان را نشان دهند. اگر قصد استفاده از سایه را برای درخشیدن چشم های تان دارید به شما پیشنهاد می کنیم که از سایه هایی که مات هستند استفاده کنید. سعی کنید که از خط چشم، ریمل و سایه چشم براق استفاده نکنید زیرا آقایان خیلی سریع از شما انتقاد می کنند.

/ 0 نظر / 21 بازدید